• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Narciso Rodriguez For Her EdP 100 ml 100ml

Narciso Rodriguez For Her EdP 100 ml 100ml

Compare
100 ml is a small packaging, but that also means you can take it in your carry-on when traveling. The difference between parfum and eau de parfum is a slightly lower perfume concen

·

Popularity

401

in

Eau de Parfum
From 3 payments of £19.98/mo. with
30 ml£39.21
50 ml£39.95
100 ml£59.95
150 ml£93.25
AD

From kneepillow.co.uk

Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum 100ml Spray

Free shipping, 1-3 days
£89.99

Fragrance Click

Narciso Rodriguez For Her 100ml Eau de Parfum

Lowest price

·Free shipping, 2-3 days
£59.95

Advertisement

Advertisement

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

Related products

Show all
We have picked out a selection of products that might interest you.
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
100+
100+ watching
Valentino Donna Born In Roma EdP 50ml
£65.46
£1,309.20/L
Gucci Intense Oud EdP 90ml
50+
50+ watching
Gucci Intense Oud EdP 90ml
£74.90
£832.22/L
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
100+
100+ watching
Lancôme La Vie Est Belle EdP 100ml
£65.17
£651.70/L
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
100+
100+ watching
Yves Saint Laurent Black Opium EdP 90ml
£79.70
£885.56/L
Prada Paradoxe EdP 50ml
100+
100+ watching
Prada Paradoxe EdP 50ml
£63.73
£1,274.60/L
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
100+
100+ watching
Tom Ford Ombré Leather EdP 100ml
£119.75
£1,197.50/L
Giorgio Armani Sì EdP 50ml
50+
50+ watching
Giorgio Armani Sì EdP 50ml
£65.13
£1,302.60/L

Reviews

Product details

Lowest price for Narciso Rodriguez For Her EdP 100 ml 100ml is £59.95. This is currently the cheapest offer among 26 stores.

It might be difficult to know which perfume to use and for which occasions. There is a huge selection of products on the market right now, but if you look hard enough and read up on the options, we're sure you'll find something that'll suit you.

  • Nimble 100 ml bottle
  • Made by Narciso Rodriguez
  • Eau de parfum
  • For women

The packing only holds 100 ml of fragrance. This could be an advantage, however, since you can bring it on your carry-on on a plane instead of putting it in your checked bag.

This Narciso Rodriguez women's fragrance is of the type eau de parfum. If you find regular parfums to be a bit too much, then you might want to consider an eau de parfum. While the names might be confusingly similar, the difference is that an eau de parfum has a lower perfume oil concentration.

This is one of the very most popular fragrances on PriceRunner at the moment and it currently has a lowest price of £60. This fragrance has a high review average of 4.52 out of 5 and all its features make it a premium product.

Compare:

Features

Product

Product nameNarciso Rodriguez For Her EdP 100 ml 100ml
BrandNarciso Rodriguez
TypeEau de Parfum

Additional Info

Created at PriceRunner2015-08-27

Product Properties

SeriesNarciso Rodriguez For Her
Target GroupWoman
Volume100.0 ml

Feedback

The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.